اتحاد فدائیان کمونیست
کار ، مسکن ، آزادی ، جمهوری فدراتیو شورائی!

پیام تسلیت شوراى همکارى نیروهاى چپ و کمونیست به مناسبت درگذشت رفیق مسعود دقیقى اصل

شوراى همکارى نیروهاى چپ و کمونیست

پیام تسلیت شوراى همکارى نیروهاى چپ و کمونیست

به مناسبت درگذشت رفیق مسعود دقیقى اصل

با کمال تاسف مطلع شدیم که روز27 دسامبر2021 رفیق مسعود دقیقی اصل، یکی از فعالین سازمان اتحاد فدائیان کمونیست  و رفیق فعال شوراى همکارى نیروهاى چپ و کمونیست، بعد از تحمل یک دوره بیماری در یکی از بیمارستان های شهر گوتنبرگ سوئد چشم از جهان فرو بست.

 

رفیق مسعود از دوران نوجوانی به صفوف سازمان چریکهای فدائی خلق ایران پیوست  و در جریان انشعاب  به سازمان اقلیت پیوست. وی بعد از مدتی فعالیت مخفی، دستگیر شد و زندان و شکنجه را تجربه کرد.

بعد از آزادی از زندان به مبارزه اش ادامه داد  و  پس از مدتی ناگزیر از کشور خارج شد. او متعاقبا  به مبارزه خود در سازمان اتحاد فدائیان کمونیست ادامه داد و تا آخرین روزهاى زندگى اش از انجام وظائف انقلابی اش باز نماند. اما  متاسفانه  بیماری امانش نداد و با درگذشت نابهنگامش جنبش کارگری و کمونیستی ایران یکی دیگر از فعالین و یاران پیگیر و مبارز خود را از دست داد.

 

ما در گذشت رفیق مسعود دقیقی اصل را به خانواده و دوستان  و همرزمان اش بویژه رفقاى اتحاد فداییان کمونیست از صمیم قلب تسلیت میگوئیم و خود را درغم و اندوه آنها شریک می دانیم.

 

یاد و خاطره رفیق مسعود، کارگر کمونیست وانقلابی گرامی باد!

29 دسامبر 2021 برابر با 8 دی ماه 1400


امضاها: اتحاد فدائیان کمونیست، حزب کمونیست ایران، حزب کمونیست کارگری- حکمتیست، سازمان راه کارگر، سازمان فدائیان (اقلیت) و هسته اقلیت.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Translate »