اتحاد فدائیان کمونیست
کار ، مسکن ، آزادی ، جمهوری فدراتیو شورائی!

مصدوم شدن ۵ کارگر در دو حادثه مشابه

سه‌شنبه ۱۸ آذر ۹۹، نزدیک ظهر، انفجار کپسول گاز ال پی جی منجر به آتش‌سوزی دریک کارگاه صنعتی واقع در منطقه تخت بیجار استان کردستان شد. این حادثه باعثمصدوم شدن سه کارگر گردید.

بنا به گفته رسول حیدری رییس آتش نشانی شهرداری بیجار،این کارگاه در یک مکانفرسوده و قدیمی و بدون مجوز مشغول به کار بوده است. حیدری افزود که ساختمانکارگاه، به علت شدت انفجار به کلی تخریب شد. بیش از ۵۰ کپسول گاز در آوار کارگاهباقی‌مانده است و نیروهای امدادی به کمک کارگران در حال حاضر مشغول خارج کردنکپسول‌ها هستند.

رییس آتش نشانی شهرداری بیجار اضافه کرد: در موج انفجار، یک دستگاه وانت‌باریکه برای نصب کپسول وارد کارگاه شده بود به کلی خسارت دیده و منازل مسکونی وکسبه محل هم دچار خسارت شده‌اند.

سوختگی دو کارگر بر اثر انـفجار سیلندرهای گاز مایع در تهران

روز سه‌شنبه ۱۸ آذر ۹۹، حدود ساعت ۹ صبح، دو کارگر بر اثر آتش‌سوزی و انفجارسیلندرهای گاز مایع در کارگاه شارژ ونگهداری سیلندر در خیابان کارگر جنوبی، نزدیکمیدان رازی تهران، دچار حادثه سوختگی شده و به بیمارستان انتقال یافتند.

بنا به گزارش کارگران، حدود ۲۰ تا ۲۵ سیلندر گاز مایع ۱۱ کیلویی و حدود هفت یاهشت سیلندر ۵۰ کیلویی در این کارگاه نگهداری می‌شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Translate »