اتحاد فدائیان کمونیست
کار ، مسکن ، آزادی ، جمهوری فدراتیو شورائی!

برای آزادی زندانیان سیاسی و تمامی بازداشت‌شدگان اخیر، هم‌بسته و متحد تلاش کنیم

برای آزادی زندانیان سیاسی و تمامی بازداشت‌شدگان اخیر، هم‌بسته و متحد تلاش کنیم

انسان‌های شریف و آزاده!
بازداشت و دستگیری و راه اندازی محاکمات فرمایشی توسط مجموعه نیروهای سرکوب و دستگاه قضایی جمهوری اسلامی به طرز بی سابقه ای شتاب گرفته است.
اگر پیش از این جمهوری اسلامی روی افراد و گروه های معینی از جامعه حساس بود، اکنون همه لایه های مختلف اجتماعی به طور روزانه با خطر دستگیری و زندان و شکنجه و اعدام مواجه اند.
هزاران دختر و پسر جوان و نوجوانِ گمنامی که بسترساز جنبش انقلابی کنونی در خیابان‌ها بوده‌اند، هم‌اکنون در زندانند. بسیاری از فعالین جنبش کارگری، زنان، دانشجویی، محیط زیست، فرهنگ‌ورزان، آزادی‌خواهان، کنشگران رهایی از ستم ملی/اتنیکی، کوئیرها و خبرنگان شریف، در زندان‌های جمهوری‌اسلامی هستند. هم اکنون بسیاری از زندانیان به‌علت بیماری و نبود خدمات پزشکی جان‌شان در خطر است. علاوه بر این بخشی از پزشکان و کارکنان شریف خدمات درمانی که بر علیه حضور نهادهای سرکوب در محیط پزشکی، ربودن زخمی شدگان و استفاده از آمبولانس‌ها برای جابجایی سرکوب کنندگان، اعتراض کرده‌اند، دستگیر و در زندان هستند و یک پزشک نیز جان باخته‌است. در زاهدن ابعاد کشتار سپاه و بسیج، و دستگیری و زندان چنان فاجعه بار بوده که باید در تاریخ این منطقه از جامعه ثبت شود. ابعاد دستگیری ها آنچنان گسترده است که جمهوری اسلامی بسیاری از مراکز نظامی خود را به زندان‌ بدل کرده و مراکز پنهان برای بازجویی و شکنجه را چندین برابر کرده است. هم زمان با تشدید سرکوب و امنیتی کردن فضای جامعه، دستگاه قضایی رژیم اسلامی نیز با پرونده سازی و اتهامات واهی، محاکمه بیش از هزار نفر از مشارکت کنندگان در اعتراضات اخیر را آغاز و برای تعدادی از آنان نیز حکم اعدام صادر کرده است.
در این میان آنچه از همه فاجعه بارتر است، همانا دستگیری و کشتار کودکان و دانش آموزان است که این روزها افکارعمومی مترقی جهان را در بهت وحیرت و اندوه فرو برده است. دانش آموزانی که علاوه بر بازداشت، در معرض شکنجه و اعدام هم قرار دارند.
بیاییم همه با هم همدوش و همگام با خانواده ها، برای نجات جان بازداشت شدگان وآزادی همه زندانیان سیاسی متحدانه مبارزه کنیم و نگذاریم زندان ها به قتلگاه آزادیخواهان تبدیل گردد.
شورای همکاری نیروهای چپ و کمونیست

1 نظر
  1. رضا می گوید

    با عرض سلام و احترام من یکی از دانشجویان صنعتی شریف هستم متاسفانه قیام های مردم ایران در سراسر کشور کاهش یافته و به چند شهر و استان ایران محدود شده است دانشجویان و مردم در قیامها شعار امسال سال خونه سید علی سرنگونه سر می دهند اما خامنه ای جنایتکار محکم روی صندلی قدرت نشسته و قصد ندارد استعفا دهد و کنار برود من به عنوان یک دانشجو و جوان ایرانی از دولت و ارتش اسرائیل می خواهم تاسیسات اتمی موشکی و پهپاد های ایرانی را با هواپیماهای اف-۳۵ بمباران کند با نابودی تسلیحات رژیم نیروهای نظامی ایران بسیار ضعیف و اسیب پذیر خواهند شد و براندازی رژیم آسانتر خواهد شد قدرت خامنه ای با موشک های بالستیک است و اگر موشکها و پهپادهای ایران نابود شوند خامنه ای و پاسداران او شبانه از ایران فرار می کنند مردم ایران و جوانان هر روز توسط ماموران سرکوبگر کشته و زندانی و شکنجه می شوند و اسرائیل باید به مردم ایران کمک کند تا رژیم سرنگون شود

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Translate »