اتحاد فدائیان کمونیست
کار ، مسکن ، آزادی ، جمهوری فدراتیو شورائی!

تنهایی مادران دادخواه

مزدک بختیاری

تنهایی مادران دادخواه

داشتم به این نتیجه می رسیدم که احتمالا عبارت صیانت از کاربران را جناب مشهدمحمدعلی حداد یا همان حداد عادل خودمان یا همان پدر زن مجتبی دردانه فرزانه به مجلس شورای اسلامی که تعداد نمایندگانش از تعداد رای دهندگانش بیشتر است داده که یهویی و اتفاقی سردار نقدی یا همان گروهبان گارسیای خودمان که داشت با تمام قدرت سیکس پکهایش را تنظیم می کرد و برای لحظاتی واقعا فکر کرد باید یه نقدی هم کرده باشد نسبت به مسدود شدن حساب اینستاگرام یکی از اعضای هیئت مرگ یا همان رییس قوه قضاییه خودمان نشان داد و در حالی که رگ متورم گردنش به هیچ وجه نمایان نمی شد خواهان پایان این وضعیت خفت بار شد و بعد هم برای اینکه ثابت کند بیشتر از ۶ کلاس سواد دارد تمامی نفراتی که قرار بود برایش کلمه هورا را کامنت کنند را جمع زد ، عدد بدست آمده را گرد کرد و بدون اینکه تقسیم بر عدد دیگری کند در حرکتی استثنایی یه صفت آلبانی نشین را به عنوان رادیکال به آن اضافه کرد و در همان فضایی که از کاربران صیانت می کرد ، پخش کرد .

من هم که داشتم کم کم حال مشهدمحمدعلی حداد را درک می کردم ، نظرم را عوض کردم و تصمیم گرفتم بیشتر احوالات کامنت گزاران پست های گروهبان گارسیا را درک کنم .

رفتم تو فضای مجازی که درک کنم ، ولی از دیدن کلیپ آقای خاشه طنز پرداز افغان ، مو به تنم سیخ شد . درکم و جمع و جور کردم تا به این موضوع فکر کنم که عوضش امنیت داریم ، یادم اومد فرزانه خیلی وقته از مرحله چک زدن و اعدام به مرحله امتیاز کشتار جمعی رسیدند . به طوری که زمین بهشت زهرا هم برای کشته های کرونایی کم آمده و مسئولان خواهان بودجه ای در خور این وضعیت خفت بار شده اند .

حالا باید بین این عبارت خفت بار با اون خفت باری که گروهبان گارسیای خودمون گفته ، اونی رو که خفن تره رو انتخاب کنم که می زارم به عهده شما خوانندگان عزیز .

در هر صورت هیچ کدام از این اخبار مهمتر از تنها گذاشتن مادران دادخواه یا داغدار خودمون توی یه شهر ۱۳ ، ۱۴ میلیونی نبود . طرح صیانت از کاربران یا همان قطع اینترنت هنوز به مرحله اجرا نرسیده ، تعداد کامنت های گروهبان گارسیا از تعداد نفراتی که خودشون و به میدان آزادی رسوندن تا از زنانی که بجای شعار و دادخواهی از فرزندانشون ، شعارحمایت ازخوزستان می دادند ، بیشتر بود . حالا چرا این اینترنتی که به خوبی در حال صیانته رو می خوان قطع کنند ؛ اله و اعلم .

مزدک بختیاری

فعال سیاسی

Bakhtiari.mazdak@gmail.com

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Translate »