اتحاد فدائیان کمونیست
کار ، مسکن ، آزادی ، جمهوری فدراتیو شورائی!

درباره حک سایت www.fedayi.org

درآستانه یازدهمین دوره نمایش «انتخاباتی» ریاست جمهوری ، حک سایت سازمان ما و سایر سازمانهای انقلابی
نشان دیگری ازخشم وانزجار وترس و وحشت مافیای قدرت و ثروت و نظام سیاسی ومذهبی آن از رشد آگاهی و دخالتگری توده های مردم ،بویژه طبقه کارگر درسرنوشت خویش است .
هما نطور که بارها اعلام کرده ایم ، سرنوشت مطالبات اقتصادی ، اجتماعی و سیاسی توده های مردم نه با شرکت در نمایش مضحکه انتخاباتی ، بلکه درتشدید مبارزه توده های میلیونی کارگران و زحمتکشان درعرصه خیابانها ، میادین ، کارخانه ها و مراکز کار و زیست تعیین میگردد ورژیم ودستگاه های امنیتی آن نمیتوانند با توسل به سرکوب فعالین سیاسی و اجتماعی دراقصی نقاط کشور ودست یازیدن به تشبثاتی نظیر حک نمودن سایت های این و یا آن سازمان و حزب سیاسی ، درمقابل این روند مانع ایجاد بکنند.
این چندمین بار است که سایتهای سازمان حک و تلاش شده است در سیستم تبلیغ ، خبررسانی و آدرسهای آن اختلال ایجاد شود، این کار همیشگی رژیم است ، اما تکرار این تلاشها ی بی فایده درآستانه یازدهمین دوره انتصابات ریاست جمهوری نشان میدهد که رژیم جمهوری اسلامی نمایش انتخاباتی خود رادرشرایط بسیار حساسی به روی صحنه آورده است و از اقدامات مستقل توده ای درهراس است.
برای مطالعه آخرین اخبار و گزارشات و مطالب سازمان به سایت www.kare-online.com مراجعه کنید . ودرصورت نیاز به آرشیو نشریات ، کار ، ریگای گه ل و راه سرخ ودیگر نشریات و اعلامیه ها و اسناد سازمان با روابط عمومی تماس بگیرید

روابط عمومی سازمان اتحادفدائیان کمونیست
23 خردادماه 1392

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Translate »