اتحاد فدائیان کمونیست
کار ، مسکن ، آزادی ، جمهوری فدراتیو شورائی!

چند خبر از این روزها

مزدک بختیاری

در حال حاضر که سریال های نود قسمتی ساخته نمی شود و جلوی برنامه ها پر بیننده ای مثل نود هم گرفته شده است ، با خواندن یکسری از اخبار می توانیم به خودمان روحیه دهیم تا تلخی ابعاد فاجعه کرونا را که فرزانه بما تحمیل کرده است را کمتر حس کنیم .

در خبر اول گفته شده : فرقه ای انحرافی و دروغین که مدعی زمینه سازی برای ظهور امام زمان بودند ، بدست سربازان گمنام همان امام زمان در قم دستگیر شدند . حالا اگر خبر را به زبان دیگری ترجمه کنیم و از همان تریبون جمهوری اسلامی پخش کنیم ، کشورهای دیگر به خیال اینکه کودتایی صورت گرفته به خبر واکنش نشان خواهند داد . فقط ممکن است از قسمت کودتا کننده و کسی که کودتا روی اون انجام شده سر در نیاورند .

در خبری دیگر در روزهای تنفیذ سوگلی فرزانه چند نفر که ظریف اسمشان را بچه های میدان گذاشته بجای ایست و بازرسی در میدان های تهران وارد یک کشتی واقعی شده اند وبعد از ورودشان ایست و بازرسی هم کردند . اینکه با چه لباسی و چه شعاری وارد کشتی شدند که در همان برخورد اول کاپیتان کشتی با بی سیم اعلام کرده ” چند نفر ایرانی وارد کشتی شده اند و من نمی دونم چی می خوان ” به کنار ، اینکه اعلام کرده موقع رفتن چندتا چیز هم برداشتن و رفتن رو کجای دلمون بزاریم .

در خبر دیگری امام جمعه ارومیه تعداد شرکت کنندگان در نماز جمعه را مطلوب ندانسته و خواهان آوردن زندانیان تحت الحفظ به محل اقامه نماز شده است . حالا او می خواهد با ابراهیم رییسی رقابت کند یا رفاقت را باید دید .

و در آخر دبیر کل حزب اله گفته : “کشور ایران برای مردم عراق ، سوریه و لبنان نعمت بزرگی است ” و ادامه داده : ایران بهشت کشورهای جهان است .

این مقوله آخر به حدی عمیق است که می شود صدها سطر در موردش نوشت و من به علت اینکه می خواهم مقاله ام از حالت طنز خارج نشود ، منتظر خواندن کامنت های شما عزیزان می شوم .

 

مزدک بختیاری

فعال سیاسی

 

BAKHTIARI.MAZDAK@GMAIL.COM

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Translate »