اتحاد فدائیان کمونیست
کار ، مسکن ، آزادی ، جمهوری فدراتیو شورائی!
3 نظرات
 1. مجید می گوید

  چقدر احمقانه، موذیانه و ظالمانه است که هرگونه مقایسه ای بین دو کشور چین و کوبا انجام داد.
  من بهیچوجه حکومت کوبا را کاملاً تایید و غیر قابل انتقاد و فاقد نکات کاملاً منفی نمیدانم، ولی هیچ قرابت و نزدیکی و تشابهی بین کوبا و چین هم قایل نیستم و تصور من این است که این مقایسه کاملاً با منظور غرض ورزی انجام شده و صد البته از سازمان اتحاد فدائیان کمونیست هم انتظار نداشتم که قادر به درک این موضوع باشد، به همین جهت است که این مدعیان مغرور دست به درج این مطلب مغرضانه زده اند.

  1. فدائی نیوز می گوید

   با درود به شما
   مطالب منتشر شده در قسمت دیدگاه ها مواضع سازمان اتحاد فدائیان کمونیست نیست و مسئولیت آن بعهده نویسنده است. بر اساس اعتقاد عمیق ما به آزادی بیان و اندیشه قسمت ” دیدگاه ها ” در سایت برای انعکاس مسائل سیاسی ،اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگی و تاریخی از منظر دیدگاه های مختلف باز است . این مطلب نیز ارسال شده از طرف یکی از مخاطبین سایت می باشد و نظر سازمان اتحاد فدائیان کمونیست نیست.
   با سپاس
   سایت فدائی

 2. حمید پویا می گوید

  با درود به دوست گرامی مجید!
  این نظر یا تصور شما در اشاره به این مقاله نوشته من که ” چقدر احمقانه، موذیانه و ظالمانه است که هرگونه مقایسه ای بین دو کشور چین و کوبا انجام داد”، بنظر من، عمیقاً و بکلی نادرست است. چونکه هر دو حکومت کشور خود را دارای نظام سوسیالیستی میدانندو من در این مقاله دو وجه مشترک یا “قرابت و تشابه” اساسی این دو کشور را بیان داشته ام. همینطور چنین است این تصور شما که “این مقایسه کاملاً با منظور غرض ورزی انجام شده”. شما اگر قدری با نوشته های من آشنایی داشته باشید و قدری روی مطالب آنها تأمل و تعمق کنید احتمالاً متوجه خواهید شد که این چهار صفتی که به این مطلب من نسبت داده اید بدون تردیدپوچ و بی اساس هستند. من بیشتر از این نمیتوانم در اینباره بنویسم.
  با احترام، حمید پویا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Translate »