اتحاد فدائیان کمونیست
کار ، مسکن ، آزادی ، جمهوری فدراتیو شورائی!

ژینا نماد رهایی است

کانون کنشگران دموکرات و سوسیالیست هانوفر

در پی قتل ژینا امینی شهروندان معترض ایران همچنان با دست خالی و با به‌کارگیری اشکال متنوع مبارزه در برابر باتوم، شوکر، گاز اشک آور و گلوله نیروهای سرکوب مقاومت و مبارزه می‌کنند. تاکنون متاسفانه بیش از پنجاه معترض در شهرهای مختلف به ضرب گلوله مزدوران به خاک افتاده‎اند، هزاران تن باز داشت شده‌اند و صدها نفر بر اثر شلیک گلوله زخمی شده‌اند.  برخی از شهرهای ایران که در خیزش‌های دی ماه، آبان ماه، وارد نبرد با رژیم اسلامی نشده بودند حالا در کنار شهرهای دیگر علیه رژیم به پا خاسته‌اند، اقشار و لایه‌های اجتماعی مختلفی اعم از فرهنگیان، کارگران حمایت خود را از معترضان در خیابان اعلام کرده‌اند. آذری‌ها با یادآوری خاطره قهرمانان انقلاب مشروطه با شعار آذربایجان بیدار است حامی کردستان است و بلوچ‌ها و عرب‌ها نیز با اعتراض خود همبستگی خود را به نمایش گذاشته‌اند.

این امر موجی از همبستگی در سطح جهانی در ستایش و پشتیبانی از مبارزات زنان و مردان کشورمان را برانگیخته است و خبر اعتراضات مردمی در ایران به صدر اخبار جهان فراروییده است . ایرانیان خارج از کشور و مردم سایر شهرهای بزرگ جهان یکی پس از دیگری با شعار زن، زندگی، آزادی وارد میدان شده‌اند و از مبارزات مردم پشتیبانی کرده‌اند. بسیاری از هنرمندان، خوانندگان، نویسندگان، اتحادیه‌های کارگری، احزاب سیاسی از مبارزات مردم دفاع کرده و با به اشکال مختلف همبستگی خود را با آن جلوه‌گر ساخته‌اند.

 

اینک این زنان فلات ایران اند که در میانه میدان نبرد می‌کنند و حالا زمانی است که مبارزات کارگران، فرهنگیان، فرودستان شهری …با مبارزات جاری همبسته شود. سرکوب زنان، سرکوب همه ستم‌دیدگان است و در رویارویی زنان با رژیم تبهکار اسلامی، جنبش زنان به همبستگی همه کسانی نیاز دارد که برای برابری کامل تبار انسان صرف نظر از جنسیت، ملیت، نژاد، طبقه مبارزه می‌کنند. ما بار دیگر در همبستگی با مبارزان مردم کشورمان با شعار زن، زندگی، آزادی در روز شنبه 1 اکتبر ساعت 12:30 در Steintorplatz Hannover گرد هم می‌آییم و از نهادهایی که هنوز انسانیت را به منطق بازار نفروخته‌اند میخواهیم یک هیئت تحقیق بین‌المللی برای دفاع از زندانیان سیاسی و معترضان جنبش جاری تشکیل دهند و جنایت رژیم اسلامی را محکوم کنند و در دادگاهی به میز محاکمه بکشانند.

زندانی سیاسی آزاد باید گردد

سرکوب، زندان، شکنجه ممنوع باید گردد

زنده باد آزادی و برابری

سرنگون باد رژیم جمهوری اسلامی ایران

کانون کنشگران دموکرات و سوسیالیست هانوفر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Translate »